Про компанію

ТОВ «Аудиторська фірма «Рада-аудит» (код за ЄДРПОУ 24892368) – незалежна вітчизняна компанія, яка за 20 років своєї діяльності набула досвіду роботи з провідними підприємствами України у галузях літакобудування, приладобудування, залізничного транспорту, авіа- та автоперевезень, будівництва, деревообробної та легкої промисловості, торгівлі, видавничої діяльності, ІТ-технологій; здобула високу репутацію та зайняла провідні позиції у сфері аудиту та консалтингу.

Кісельова Наталія Віталіївна

Наша Компанія заснована в 1997 році та внесена до Реєстру суб’єктів аудиторської діяльності відповідно до рішення Аудиторської палати України від 30 березня 2001 року №100 – свідоцтво №1832, чинне до 25 лютого 2021 року.

Аудиторська фірма «Рада-аудит» – це колектив професіоналів, що здатні оперативно реагувати на зміни в законодавстві, їх унікальний досвід дає змогу вирішувати складні завдання у сфері ведення бухгалтерського обліку та оподаткування, націлені на захист та розвиток бізнесу клієнта.

У своїй діяльності вони поєднують теоретичні знання з набутим досвідом роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію та вдосконалюють методи роботи. Спеціалісти нашої фірми готові провести детальну, обґрунтовану й об’єктивну перевірку Вашого підприємства, оперативно надати вичерпні консультації з актуальних питань, супроводжувати подальшу діяльність Вашого підприємства з метою уникнення фінансових санкцій та адміністративних штрафів. Політика компанії спрямована на індивідуальний підхід до кожного клієнта, що передбачає тісну та плідну співпрацю.

Згідно Академічного тлумачного словника «Рада» – це пропозиція, вказівка, як діяти в певних обставинах, допомога чи просто порада. Виходячи зі своєї назви, Аудиторська фірма «Рада-аудит» завжди готова прийти на допомогу Вашому підприємству у вирішенні нагальних питань у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування та господарського права, а також забезпечити тим самим ефективність та безпеку Вашого бізнесу.

ТОВ Аудиторська фірма «Рада-аудит» є переможцем різних національних бізнес-рейтингів, таких як: «Лідер галузі», «Надійний партнер для бізнесу», «Підприємство року».

«Рада-аудит» – це перш за все злагоджена команда, яка завжди робить усе можливе для ефективного захисту законних інтересів своїх клієнтів.

Визначальні принципи на яких ґрунтується діяльність нашої фірми:

  • незалежність (у першу чергу від органів державного контролю);
  • професіоналізм;
  • компетентність;
  • об’єктивність;
  • конфіденційність, захист інтересів власника;
  • чесність та відповідальність;
  • доброзичливість.

Наші співробітники – це сертифіковані аудитори, готові надати вичерпні та компетентні відповіді на Ваші найскладніші запитання, та бухгалтери-експерти, що досконало оперують інформацією у сфері своїх компетенцій.

Принцип спеціалізації аудиторів з окремих питань бухгалтерського обліку та оподаткування дає можливість надавати послуги високої якості. Такий підхід, який є традиційним для іноземних аудиторських компаній, обраний нашою фірмою, оскільки є виграшним за рахунок застосування спеціалізованих знань.

Ми цінуємо кожного нашого Клієнта.

Ми завжди раді бути корисними Вам.

Довіртеся професіоналам!