Податкове планування

На відміну від ухилення від сплати податків, податкове планування є абсолютно законним способом зберегти свої кошти.

Наші консультанти багато  працюють над зменшенням податкового навантаження, мінімізацією ризиків підприємницької діяльності наших клієнтів у межах чинного законодавства України.

У податкових питаннях інтереси держави та платників податків прямо протилежні. Завдання держави – зібрати максимум грошей до бюджету, а будь-який платник податків намагається зменшити свої податкові зобов’язання.

Якщо держава кілька разів на рік міняє правила гри, то платники  податків відповідають оптимізацією оподаткування.

Інколи для керівників підприємства стають несподіваними величезні санкції у вигляді штрафів, які накладаються контролюючими органами під час перевірок.  Часто це спричинено через незнання, некомпетентність або через брак постійно поновлюваної нормативно-правової бази.

Працівники підприємства вимушені або самостійно переварювати увесь потік інформації, або отримувати її у спеціалістів.

Для виявлення податкового потенціалу та оцінки можливості і перспективи оптимізації оподаткування підприємства необхідний ретельний аналіз податкових декларацій, актів податкових перевірок підприємства з урахуванням  специфіки діяльності підприємства та існуючих прогалин у діючому законодавстві.

Створення безподаткового трикутника:

Платник податків має право обрати такий спосіб сплати податків, який дозволяє максимально зменшити збитки, користуючись усіма дозволеними способами.