Бухгалтерське обслуговування (аутсорсинг)

Бухгалтерські послуги в діловому світі все частіше є предметом аутсорсингу  (від англ. outsourcing – ”зовнішнє джерело”), тобто виведенням за межі підприємства непрофільних завдань та залучення для їх вирішення підрядників.

 

Зараз, в умовах світової фінансової кризи нарешті хвиля бізнес-аутсорсингу досягла й України. Підприємство залучає чужий  персонал для ведення бухгалтерського обліку, аудиторського та юридичного супроводу. При бізнес-аутсорсингу  Замовнику потрібні не конкретні працівники, а виконання певної роботи.

Переваги надання бухгалтерських послуг полягають в тому, що кожен професійно займається своєю справою.

Аудиторська фірма ”Рада-аудит” надає наступні високопрофесійні бухгалтерські послуги:

Ведення бухгалтерського обліку підприємства та складання фінансової і податкової звітності відповідно до чинного законодавства України.

  1. Комп’ютерна обробка первинної документації в програмі 1С.
  2. Ведення всіх необхідних реєстрів бухгалтерського обліку: облік розрахунків з покупцями, постачальниками, з учасниками, з підзвітними особами, з іншими дебіторами та кредиторами; облік необоротних активів, запасів.
  3. Розрахунок заробітної плати та відрахувань у соцфонди. Складання звітності до пенсійного фонду та фондів соцстраху.
  4. Облік доходів та витрат, визначення фінансових результатів. За бажанням Замовника їх можна визначати окремо за кожним видом діяльності.
  5. Розрахунок податків та складання податкових декларацій.
  6. Складання фінансової та статистичної звітності.
  7. Захист інтересів клієнта під час податкових перевірок та перевірок інших контролюючих органів, пов’язаних з веденням бухгалтерського обліку.

Окремо сплачуються додаткові послуги, які не пов’язані з поточним веденням бухгалтерського обліку: друкування платіжних доручень, постановка на облік в фонди, складання або експертиза договорів, складання наказу про облікову політику підприємства тощо.

Своєчасно надані відомості бухгалтерського обліку можуть дати управлінському персоналу безцінну інформацію про стан справ підприємства: собівартість, структуру доходів і витрат, розміри дебіторської і кредиторської заборгованості тощо. Користуючись цією інформацією, керівництво може планувати діяльність підприємства та приймати вірні управлінські рішення.

Вартість бухгалтерського обслуговування  залежить від обсягу робіт, який визначається на підставі оцінки розміру документообігу та складності обліку.

Про переваги та вигоди ведення бухгалтерського обліку підприємства в аудиторській фірмі читайте в статті ”Штатний бухгалтер чи бухгалтерське обслуговування аудиторською фірмою? Плюси і мінуси”Вартість наших бухгалтерських послуг  розрахована на малий та середній бізнес, а враховуючи якість та надійність наших послуг, їх вартість в Аудиторській фірмі ”Рада-аудит” є розумною та прийнятною.

Якщо Ви доручите ведення бухгалтерського обліку спеціалістам компанії  ”Аудиторська фірма ”Рада-аудит”, Ви отримаєте надійного партнера та помічника, що дозволить Вам сконцентруватись  на основних аспектах Вашого бізнесу, а всі бухгалтерські питання залишити нам.