Телефон: (044) 423-03-88

Про компанію

Аудиторська фірма "Рада-аудит" вже понад сімнадцять років успішно працює на ринку аудиторських та консалтингових послуг. У нас працюють професіонали, здатні оперативно реагувати на зміни в законодавстві, унікальний досвід яких дає змогу вирішувати складні завдання у сфері ведення бухгалтерського обліку та оподаткування, націлених на захист та розвиток бізнесу клієнта. Засновник та директор компанії від початку її заснування і дотепер є Кісельова Наталія Віталіївна, сертифікат аудитора  Серія А №002943 від 05 вересня 1996р. У своїй діяльності вони поєднують теоретичні знання з набутим досвідом роботи, постійно підвищують свою кваліфікацію та вдосконалюють методи роботи. Спеціалісти нашої фірми готові провести детальну, обґрунтовану й об’єктивну перевірку Вашого підприємства, оперативно надати вичерпні консультації з актуальних питань, супроводжувати подальшу діяльність Вашого підприємства з метою уникнення фінансових санкцій та адміністративних штрафів.  Політика компанії спрямована на індивідуальний підхід до кожного клієнта, що передбачає тісну та плідну співпрацю.

 ТОВ Аудиторська фірма «Рада-аудит» успішно пройшла планову зовнішню перевірку системи контролю якості надання аудиторських послуг згідно Положення про зовнішні перевірки систем контрою якості, створених аудиторськими фірмами та аудиторами відповідно до професійних стандартів, законодавчих і нормативних вимог, затвердженого рішенням Аудиторської палати України від 23 квітня 2009 року №201.

Відповідно до звіту Комітету Аудиторської палати України з контролю якості аудиторської діяльності результати зовнішньої перевірки показали, що система контролю якості аудиторських послуг ТОВ Аудиторської фірми «Рада-аудит» на час перевірки впроваджена і постійно вдосконалюється.

ТОВ Аудиторська фірма «Рада-аудит» впровадила внутрішню систему контролю якості, яка забезпечує обґрунтовану впевненість у тому, що сама фірма та її персонал діють у відповідності до Міжнародних стандартів аудиту, надання впевненості та етики, Кодексу етики професійних бухгалтерів та законодавчих і нормативних вимог, що регулюють аудиторську діяльність, а висновки (звіти), що надаються фірмою, відповідають умовам завдання.

Система внутрішнього контролю якості розроблена з метою підвищення рівня надання аудиторських послуг і забезпечення якості при виконанні аудиторських завдань.

ТОВ Аудиторська фірма «Рада-аудит» - це команда аудиторів, бухгалтерів-експертів, консультантів. Репутація нашої фірми базується на якості послуг, що досягається завдяки професіоналізму співробітників і дотриманням політики в області системи контролю якості.

 Відповідальність за  розробку, впровадження, підтримання  та ефективне функціонування  системи контролю якості на фірмі несе директор ТОВ «АФ «Рада-аудит» Кісельова Наталія Віталіївна

"Рада-аудит" – це перш за все злагоджена команда, яка завжди робить усе можливе для ефективного захисту законних інтересів своїх клієнтів.

Визначальні принципи на яких ґрунтується діяльність нашої фірми:

  • незалежність (у першу чергу від органів державного контролю);
  • професіоналізм;
  • компетентність;
  • об’єктивність;
  • конфіденційність, захист інтересів власника;
  • чесність та відповідальність;
  • доброзичливість.

Наші співробітники – це сертифіковані аудитори, готові надати вичерпні та компетентні відповіді на Ваші найскладніші запитання, та бухгалтери-експерти, що досконало оперують інформацією у сфері своїх компетенцій.

Принцип спеціалізації аудиторів з окремих питань бухгалтерського обліку та оподаткування дає можливість надавати посуги високої якості. Такий підхід, який є традиційним для іноземних  аудиторських компаній, обраний нашою фірмою, оскільки є виграшним за рахунок застосування спеціалізованих знань.

Ми завжди раді бути корисними Вам.

Довіртеся професіоналам!

 

© ТОВ АФ "РАДА-АУДИТ"