Телефон: (044) 423-03-88

Новини економіки та законодавства

Сьогодні, 10 жовтня 2016 року, нашій Аудиторській компанії «Рада-аудит» - 19 років!

Це багато чи мало?

Пам’ятаю, коли я під час зустрічі з керівником заводу «Арсенал» сказала, що сьогодні нашій компанії виповнилося 9 років, він відповів, що Арсеналу вже 250 років!

Літопис підприємства роблять люди, колектив.

За цей час було багато великих та маленьких перемог та досягнень, хоча були й труднощі, розчарування. Як було складно на етапі становлення, коли треба було осягнути водночас кардинальні податкові реформи, бухгалтерські революції та зуміти допомогти нашим клієнтам це опанувати.

Робота захоплює.

Колектив зростав, змінювався кількісно та якісно. Хтось пішов, бо був повен планів створити власний бізнес, когось переманили наші ж клієнти – це звична ситуація в аудиторських фірмах.

І знову пошуки, і знову навчання, створення умов для професійного росту, мотивація. Команда завжди є запорукою успіху в бізнесі, в аудиті – особливо.

Наразі в компанії працюють люди, яких можна назвати згуртованим колективом однодумців, що сповідують цінності компанії – професійність, чесність, порядність,ентузіазм.  

Це надихає.

Я вдячна всім, хто працював та зараз працює у Раді-аудит, а також всім, хто були та є нашими клієнтами.  Я дуже ціную нашу співпрацю. Особливо вдячна своїй родині, яка є моєю підтримкою та надійним помічником. Мій чоловік та обидві доньки, працюючи довгий час у нашій компанії, докладають багато зусиль, щоб Рада-аудит була не тільки стабільною, а й продовжувала розвиватися, адже ми не збираємось зупинятись на досягнутому. Ми й надалі будемо вдосконалюватись.

Махатма Ганді: Кращий спосіб знайти себе – це розчинитися в служінні іншим.

 

 

© ТОВ АФ "РАДА-АУДИТ"